Обувь для скейтбординга
Чому варто купити скейтерське взуття?
Взуття для скейтбордингу повинно гасити удари, неминучі при виконанні трюків або стрибків, і забезпечувати хороше зчеплення з дошкою, щоб ці трюки можна було виконувати. Плюс вона має бути стійкою до зносу. Не кожен тип і модель взуття виживе після практично постійного контакту з наждачним папером, яким покрита верхня частина дошки. До цього додаються довгі години натягу, сильні удари об краї дошки, сходи та перила, а також задири внаслідок падіння на плити тротуару.
Все це звучить як екстремальний табір виживання для взуття, але катання на скейтборді, безперечно, таким і є. Тому взуття для скейтбордингу має мати цілу низку фіксованих особливостей, щоб добре виконувати свої «бойові» завдання:
Верх – матеріал, з якого він виготовлений, має бути міцним, стійким до стирання і при цьому повітропроникним (дихаючим). Все це для того, щоб взуття не втрачало форму, а нога не перегрівалася під час тривалих заїздів навіть у сонячний день. Цій меті найкраще відповідають натуральна шкіра (замша) та якісні синтетичні матеріали (поліестер).
Підошва – це, мабуть, найважливіший елемент ідеального взуття для скейтбордингу. Як правило, вона плоска і досить товста з характерною текстурою, що забезпечує високу адгезію. Матеріали, що використовуються (міцна гума або поліуретан) характеризуються стійкістю до зносу, що продовжує життя скейтерського взуття, і в той же час забезпечують надійне схоплювання з дошкою. Без цих якостей підошв можна забути про успішну їзду або виконання трюків. Саме тому скейтбордисти вибираю кеди.
Шви – використовується подвійна (іноді потрійна) прошивка з наступним проклеюванням. При цьому нижні шви зазвичай приховані у підошві, що оберігає їх від передчасного зношування.
Додатковий захист – представлений вставками на підйомі та ахілловому сухожиллі. Для більшого комфорту використовуються пружні устілки та стабілізатори п'яти.
Помочь найти?
Если вы не нашли то, что искали, воспользуйтесь поиском по магазину
Последние