Штанги спортинивные
Конструкція штанги передбачає наявність таких елементів:
Гриф. Він буває w-образним, z-образним, з паралельним хватом і прямим. Перша крива модель підходить для жиму лежачи, тренування біцепса. Друга - для виконання французького жиму. Грифи з паралельним хватом найкращим чином підходять для тренування м'язів рук. Прямий використовується в звичайних вправах для збільшення навантаження.
Замок. Є три різновиди: гайка, пружина, гладка втулка. У першому випадку ви одягаєте млинець на гриф і просто закручуєте гайку. Єдиний недолік - потрібно постійно відкручувати і закручувати. У другому - пружини злегка стискаються, і диск надійно фіксується на грифі. Найоптимальніший варіант - гладка втулка, яка гарантує надійну і швидку фіксацію.
Диски. Млинці закуповуються окремо. У продажу є універсальні варіанти для штанг вагою від 0,5 до 25 кг. Стандартний діаметр отвору становить 25-30 см. Диски можуть бути гумовими і звичайними. Перший варіант більш кращий, оскільки млинці не шумлять під час виконання вправ, збирання та розбирання штанги.
В цілому, існує два різновиди спортивного інвентарю: олімпійські і класичні штанги. За конструкцією вони однакові, проте є і деякі відмінності:
Класична модель розрахована на меншу вагу (до 150 кг), а діаметр її грифа досягає 25 мм. Як правило, на рукояті присутні насічки для більш зручного обхвату. Диски беруть обгумовані масою від 1,25 до 25 кг. Сам гриф важить від 5 до 10 кг. Такий снаряд не використовується в змаганнях.
Олімпійська штанга довжиною в 220 см може витримувати до 300 кг. Маса дисків варіюється в межах 0,25-25 кг. Млинці вагою від 2,5 кг мають гумові накладки для шумоізоляції. Саме такий снаряд використовується для проведення змагань важкоатлетів. Що стосується жіночої моделі, то її гриф на 19 см коротше і на 5 кг легше.
Помочь найти?
Если вы не нашли то, что искали, воспользуйтесь поиском по магазину
Последние