Бадмитон

Бадмитон

Як вибрати і купити все необхідне для бадмінтону?

Якщо ви ставите мету навчитися професійній грі або отримати якомога більше задоволення від аматорської, то повинні обзавестися найбільш повним комплектом спорядження.

Підбір правильної ракетки

Якщо ви плануєте купити аксесуари для бадмінтону для особистого користування, то вам підійдуть звичайні ракетки. Вони відрізняються такими характеристиками:

Матеріал виготовлення - дерево або метал. У першому випадку виріб буде досить важким, що вплине на швидкість гри. Спорядження з металу (алюмінію, сталі) легке і міцне, однак тут дуже швидко деформуються струни.

Жорсткість - мала або середня. Тим, хто ще не визначився зі своїм стилем гри, рекомендують зупинити свій вибір на оптимальному другому варіанті.

Професійні ракетки важать не більше 90 м Виготовляють їх з графіту, що й обумовлює таку малу масу. Під час гри рука спортсмени не перенапружується, що покращує швидкість реакції.

Що стосується жорсткості, то тут професіонали віддають перевагу найвищим показникам. Такий інвентар забезпечить сильний і точний удар.

 Досвідчені гравці вибирають вироби з потовщеними рукоятками, або ж самостійно обмотують їх стрічками. Таким чином, збільшується площа зіткнення з долонею, що робить гру ще більш комфортною.

Ціни на ракетки для бадмінтону варіюються в залежності від матеріалу виготовлення. У нашому магазині ви можете купити дві сталевих в середньому за 190 грн.

Купуємо воланчики з запасом

Воланчікі продають в комплектах по 6 штук, адже невеликий рухливий аксесуар дуже часто втрачається.

На чутливість, швидкість і дальність польоту легкого спортивного снаряда впливає матеріал виготовлення:

Пір'яні вибирають професіонали. Для такого воланчика характерна більш крута траєкторія зниження і більш висока швидкість переміщення. Матеріал недовговічний, адже пір'я дуже швидко деформуються про жорстку сітку: за одну гру професіонали можуть витратити кілька упаковок снарядів.

Пластикові підійдуть любителям. Снаряди мають низьку швидкість польоту і більш передбачувану траєкторію. Тут не потрібно буде докладати значних зусиль для того, щоб запустити воланчик в потрібному напрямку. Незважаючи на те, що пластиковий інвентар дорожче пір'яного, обходиться він дешевше, адже не так швидко зношується.

Так чи потрібна сітка для бадмінтону?

Тим, хто збирається діставати свій ігровий набір в літню пору на дачі, вона зовсім не потрібна. Однак професіоналам без неї не обійтися. Саме сітка перетворює корт на справжнє поле для бадмінтону. Продається вона в сумці і комплектується разом з металевими направляючими, які дозволяють закріпити її на необхідній висоті.


Нужен совет?

Если вам сложно определиться с выбором, напишите нам на почту

Задать вопрос

Помочь найти?

Если вы не нашли то, что искали, воспользуйтесь поиском по магазину

Новинки

Новые поступление магазина
уже представлено на сайте!

Смотреть новинки

Последние