Фитнес тренажеры для дома

Фитнес тренажеры для дома

Фітнес будинку - оптимальне рішення для зайнятих людей

Фізична активність є ключем до здоров'я і благополуччя людини. Розумні регулярні навантаження сприяють зміцненню серцево-судинної системи і опорно-рухового апарату, розвивають м'язи. Також це один з кращих способів боротьби з нудьгою - фізичні вправи стимулюють викид в організм ендорфінів, тим самим покращуючи настрій людини.

Загалом, регулярні тренування в спортзалі - це прямий шлях до здоров'я і довголіття. Однак в реальному житті на цьому шляху часто виникають перешкоди - немає часу, немає спортзалу поблизу, надмірна особиста скромність. У подібних випадках можна тренуватися вдома, підібравши відповідне обладнання.

Що можна купити для фітнесу вдома?

Плануючи обладнати спортивний куточок будинку, більшість людей в першу чергу думають про біговій доріжці, орбітрек, велотренажері або степпере. Тренуючись на подібних тренажерах, можна отримати заряд енергії та позитивних емоцій, потренувати серцево-судинну систему. Однак не в кожній квартирі знайдеться місце для такого обладнання. Втім, для фітнесу вдома можна замовити компактну модель якогось тренажера, але для гармонійного розвитку всього тіла його, швидше за все, буде недостатньо.

На щастя, на ринку спортивних товарів є маса снарядів і устаткування, більшість з яких є багатофункціональним. Вирішити, що купити додому для тренувань буде простіше, якщо попередньо скласти орієнтовний тренувальний комплекс. Щоб опрацювати все тіло і урізноманітнити тренування, досить комплекту з 8 одиниць:

Балансировочная платформа або диск - використовується як опора при виконанні різних вправ (віджимання, присідання, махи гантелями, скручування на прес). Необхідність постійно контролювати позицію тіла під час виконання вправ тренує вестибулярний апарат, покращує відчуття рівноваги.

Степ-платформа - спортивний снаряд, що нагадує невелику лавочку, її висоту можна регулювати, додаючи або прибираючи підставки-ніжки. Тренувальна сесія з платформою складається з набору рухів, які виконуються з різною інтенсивністю (попеременная постановка ніг на платформу, підйоми на неї, застрибування). Вправи розвивають м'язи ніг, кора (м'язи, які забезпечують стабілізацію корпусу), покращують координацію рухів, зміцнюють серце.

Еспандер - класичний спортивний снаряд, який має досить простий пристрій. У більшості випадків це дві ручки (дерево, пластик, гума), з'єднані пружним матеріалом - металева пружина або гумовий джгут. Універсальність еспандера в тому, що з його допомогою можна виконувати як ізолюючі вправи на конкретну групу м'язів, так і базові вправи, в яких задіяні м'язи практично всього тіла.

Еквалайзер тренувальний - П-образна металева арка на стійких ніжках. У комплекті йде дві штуки. Це, по суті, мобільні бруси. Навіть маючи мінімум уяви з ними можна придумати масу вправ - це і підтягування з горизонтального положення, і різні віджимання, і багато інших.

Упори для віджимань - зовні схожі на великі дверні ручки. Основне призначення збільшити амплітуду віджимань, тим самим підвищивши їх ефективність.

Перекладина - металева труба, яка в залежності від моделі кріпиться в дверному отворі або на стіну. Вправи на перекладині розвивають м'язи рук, спини, збільшують силу хвата.

Гантелі - виготовлені з різних матеріалів (неопрен, пластик, метал або їх комбінація), незамінні як для загальнозміцнюючих вправ, так і для розвитку сили і нарощування м'язової маси.

Диск здоров'я (Твістер, Грація) - ефективний тренажер для формування тонкої талії і зміцнення м'язів кора. Еспандери, вбудовані в деякі моделі дисків, дають можливість паралельно тренувати руки або плечі.

Варто також згадати про різні тренажерах для кистей рук. Це Power ball (гіроскопічний тренажер) і різні варіації кистьового еспандера. З ними можна вправлятися вдома, носити з собою в сумці, тримати в шухляді робочого столу. Вправи з еспандером (Пауербол) розвивають силу рук, зміцнюють зв'язки і суглоби кисті і запобігають розвитку «тунельного синдрому».

Бажано пам'ятати, що домашні тренування вимагають набагато більшої самодисципліни, ніж заняття в фітнес-центрі. Розкладений з вечора або по приходу з роботи килимок для фітнесу буде своєрідним нагадуванням про те, що потрібно позайматися і на перших порах допоможе відповідальніше ставитися до тренувань.


Диск балансировочный S-Trade FI-0494 37см цвета в ассортименте
275грн
На складе Код товара: FI-0494
Диск балансировочный S-Trade FI-0494 37см цвета в ассортименте.Призначення: Призначений для зміцнення м'язів-стабілізаторівМатеріал: ПластикГабаритні розміри:діаметр-37см..
Диск балансировочный Zelart FI-0912 39х7,5см цвета в ассортименте
660грн
На складе Код товара: FI-0912
Диск балансировочный Zelart FI-0912 39х7,5см цвета в ассортименте.Призначення: Призначений для зміцнення м'язів-стабілізаторівМатеріал: ДеревинаГабаритні розміри:діаметр-39 x 7,5см..
Диск балансировочный Zelart FI-2581 38х8см черный-серый
460грн
На складе Код товара: FI-2581
Диск балансировочный Zelart FI-2581 38х8см черный-серый.Призначення: Призначений для зміцнення м'язів-стабілізаторівМатеріал: ПластикГабаритні розміри:діаметр-38 x 8см..
Диск балансировочный Zelart FI-2582 39х7,5см черный
624грн
На складе Код товара: FI-2582
Диск балансировочный Zelart FI-2582 39х7,5см черный.Призначення: Призначений для зміцнення м'язів-стабілізаторівМатеріал: ДеревинаГабаритні розміри:діаметр-39 x 7,5см..
Диск балансировочный Zelart FI-2583 40х8см синий-серый
651грн
На складе Код товара: FI-2583
Диск балансировочный Zelart FI-2583 40х8см синий-серый.Призначення: Призначений для зміцнення м'язів-стабілізаторівМатеріал: ПластикГабаритні розміри:діаметр-40 x 8см..
Диск балансировочный с лабиринтом S-Trade FI-0495 36см цвета в ассортименте
386грн
На складе Код товара: FI-0495
Диск балансировочный с лабиринтом S-Trade FI-0495 36см цвета в ассортименте.Призначення: Призначений для зміцнення м'язів-стабілізаторівМатеріал: ПластикГабаритні розміри:діаметр-36см..
Диск балансировочный с регулировкой высоты FI-7214 41см черный-голубой
430грн
На складе Код товара: FI-7214
Диск балансировочный с регулировкой высоты FI-7214 41см черный-голубой.Призначення: Призначений для зміцнення м'язів-стабілізаторівМатеріал: ПластикГабаритні розміри:діаметр-41см..
Диск здоровья массажный PRO-SUPRA P-707 28см цвета в ассортименте
258грн
На складе Код товара: P-707
Диск здоровья массажный PRO-SUPRA P-707 28см цвета в ассортименте.Материал: пластик. Диаметр: 28 см. Высота/толщина: 2,7 см. Назначение: для улучшения координации, укрепления мышц._x000D_ Хотите иметь стройное, гибкое тело, лёгкую походку и всегда ..
Диск здоровья массажный Грация FHAVK FI-1468 35см цвета в ассортименте
486грн
На складе Код товара: FI-1468
Диск здоровья массажный Грация FHAVK FI-1468 35см цвета в ассортименте.Призначення: Призначений для зміцнення м'язів животаМатеріал: ПластикГабаритні розміри:діаметр-35 см..
Диск здоровья массажный с магнитами PRO-SUPRA TWISTER 702-10 25см цвета в ассортименте
258грн
На складе Код товара: 702-10
Диск здоровья массажный с магнитами PRO-SUPRA TWISTER 702-10 25см цвета в ассортименте.Материал: пластик. Диаметр: 25 см. Высота/толщина: 2,5 см. Назначение: для улучшения координации, разминки и укрепления мышц._x000D_ Простой, надёжный массажный ..
Диск здоровья массажный с магнитами PRO-SUPRA Грация P-706 28см цвета в ассортименте
258грн
На складе Код товара: P-706
Диск здоровья массажный с магнитами PRO-SUPRA Грация P-706 28см цвета в ассортименте.Материал: пластик. Диаметр: 25 см.Назначение: для улучшения координации, укрепления мышц._x000D_ Хотите иметь стройное, гибкое тело, лёгкую походку и всегда излуча..
Диск здоровья металлический Грация FI-2175 28см цвета в ассортименте
278грн
На складе Код товара: FI-2175
Диск здоровья металлический Грация FI-2175 28см цвета в ассортименте.Призначення: Призначений для зміцнення м'язів животаМатеріал: МеталГабаритні розміри:діаметр-28см..
Диск здоровья металлический Грация SP-6578 28см цвета в ассортименте
268грн
На складе Код товара: SP-6578
Диск здоровья металлический Грация SP-6578 28см цвета в ассортименте.Материал: металл. Диаметр: 28 см. Высота/толщина: 1,2 см. Назначение: для улучшения координации, разминки и укрепления мышц._x000D_ Хотите иметь сильные ноги и тонкую талию и при ..
Доска для стретчинга PRO-SUPRA STRETCH BOARD FI-7310 синий-белый
351грн
На складе Код товара: FI-7310
Доска для стретчинга PRO-SUPRA STRETCH BOARD FI-7310 синий-белый.Материал: пластик. Размер: 35,5х34 см. Количества углов наклона: 7. Угол наклона: от 14 до 30˚. Цвет: сине-белый. Назначение: для стретчинга._x000D_ Если обычных упражнений на растяжк..
Доска для стретчинга PRO-SUPRA STRETCH BOARD FI-7320 синий-белый
196грн
На складе Код товара: FI-7320
Доска для стретчинга PRO-SUPRA STRETCH BOARD FI-7320 синий-белый.Материал: пластик. Размер: 35,5х17 см. Количества углов наклона: 7. Угол наклона: от 14 до 30˚. Цвет: сине-белый. Назначение: для стретчинга._x000D_ Если обычных упражнений на растяжк..
Показано с 1 по 15 из 41 (всего 3 страниц)

Нужен совет?

Если вам сложно определиться с выбором, напишите нам на почту

Задать вопрос

Помочь найти?

Если вы не нашли то, что искали, воспользуйтесь поиском по магазину

Новинки

Новые поступление магазина
уже представлено на сайте!

Смотреть новинки

Последние