Гантели разборные

Гантели разборные

Розбірні гантелі: нанизуємо вага, нарощуємо мускулатуру!

Хто хоч раз не брав в руки гантелі, мріючи про те, що вже завтра в дзеркалі помітить хоча б незначний, але результат? Спорядження відмінно зміцнює м'язову тканину, розвиває мускулатуру, сприяє підтримці працездатності всього організму. Крім того, купити набір збірних гантелей можна і для будинку, адже вони відрізняються щодо невисокою ціною.


Які розбірні гантелі можна купити в Україні

Як правило, гантелі з фіксованою вагою купують для проведення кардіо тренувань. Однак раскладниеболее кращі, оскільки дозволяють нарощувати м'язи, кожен раз змінюючи вагу снаряда шляхом навішування нових млинців.


У набір розбірних гантелей входять гриф і млинці. При складанні використовують млинці з самим різним вагою: це може бути легкий варіант масою від 0,5 до 5 кг, але у нас в продажеесть млинці для справжніх бодібілдерів вагою 10, 15, 20, 25, 30, 32 кг. Збільшення робочого ваги відбувається поступово: для цього і потрібно придбати гантелі з найменшим кроком зміни маси. Стандартний діаметр отвору в млинцях досягає 25-30 мм.


Матеріал виготовлення млинців може бути найрізноманітнішим. Найбільш довговічний варіант - сталь. Бітумні і бетонні млинці дуже громіздкі і незручні у використанні. Елементи можуть бути запаяні в гуму: це запобігає шум при складанні і під час тренування.


Що стосується грифа, то він може бути з різьбовій зоною (фіксація млинців відбувається за допомогою гвинтового замку-гайки) і з гладкою навісний зоною (млинці закріплюються спеціальним хомутом).


Ціни на розкладні набори стартують від 800 грн. При цьому якщо ви хочете купити розбірні хромовані гантелі, то врахуйте, що виглядають вони краще за всіх, але і коштують не так дешево.


Перед покупкою інвентарю в інтернет-магазині обов'язково зверніть увагу на:


Ручку. Вона може бути просто металевої або прогумованої. Металеві гантелі, як правило, мають спеціальну накатку на поверхні, однак найкращим варіантом станутобрезіненние моделі. З ними набагато зручніше займатися, адже вони прекрасно лягають в руку.

Замки. Найкращий вибір - пружинні. Елемент повинен щільно сидіти на своєму місці і бути якісним.

Відповідність діаметра грифа і отворів млинців.


Гантели разборные (2шт) хромированные 27кг HIGHQ SPORT TA-0013-27CH (2 грифа l-35см, хром. блины)
1 939грн
На складе Код товара: TA-0013-27CH
Гантели разборные (2шт) хромированные 27кг HIGHQ SPORT TA-0013-27CH (2 грифа l-35см, хром. блины)..
Показано с 1 по 1 из 1 (всего 1 страниц)

Нужен совет?

Если вам сложно определиться с выбором, напишите нам на почту

Задать вопрос

Помочь найти?

Если вы не нашли то, что искали, воспользуйтесь поиском по магазину

Новинки

Новые поступление магазина
уже представлено на сайте!

Смотреть новинки

Последние