Спортивные награды

Спортивные награды

Як вибрати і купити спортивні нагороди?

Варіантів спортивних знаків пошани дуже багато. Це можуть бути грамоти, медалі, кубки та статуетки, значки, стенд-фігури і т.д.


Грамоти заохочують досягнення в спорті та інших областях. Це свого роду офіційне визнання майстерності. Часто спортсменів нагороджують відразу грамотами та медалями.


Кубками також нагороджують чемпіонів в самих різних видах спорту. Так, наприклад, футбольній команді часто вручають кубок з фігуркою м'яча, тенісистам - кубок з ракеткою. Вся нагородна атрибутика має свої характеристики:


висота. Найбільш цінні кубки повинні бути більше за розміром. Кубки за 3 місце - нижче, ніж кубки за перше;

кубки зазвичай виконуються з металу різних кольорів: перші три місця - це золото, срібло і бронза. Іноді можна зустріти червоні, зелені та сині варіанти для 4-6 місць.

З каталогу на нашому сайті можна вибрати різні по дизайну кубки та муляжі знаменитих нагород. Підстава їх може бути виконано з дерева, металу або пластику. Останній варіант буде найдешевшим.


Різні фігурки також можуть служити нагородою спортсменові. Зазвичай вони виконуються з металу, дерева або скла, але є і пластикові варіанти.


Яким би не було нагородну обладнання, воно повинно бути акуратно і якісно виконано. Щоб зовнішній вигляд довго нагадував спортсмену про досягнуті результати.


Нужен совет?

Если вам сложно определиться с выбором, напишите нам на почту

Задать вопрос

Помочь найти?

Если вы не нашли то, что искали, воспользуйтесь поиском по магазину

Новинки 2019

Новогоднее обновление магазина
уже представлено на сайте!

Смотреть новинки

Последние