Спортивные награды

Спортивные награды

Як вибрати і купити спортивні нагороди?

Варіантів спортивних знаків пошани дуже багато. Це можуть бути грамоти, медалі, кубки та статуетки, значки, стенд-фігури і т.д.


Грамоти заохочують досягнення в спорті та інших областях. Це свого роду офіційне визнання майстерності. Часто спортсменів нагороджують відразу грамотами та медалями.


Кубками також нагороджують чемпіонів в самих різних видах спорту. Так, наприклад, футбольній команді часто вручають кубок з фігуркою м'яча, тенісистам - кубок з ракеткою. Вся нагородна атрибутика має свої характеристики:


висота. Найбільш цінні кубки повинні бути більше за розміром. Кубки за 3 місце - нижче, ніж кубки за перше;

кубки зазвичай виконуються з металу різних кольорів: перші три місця - це золото, срібло і бронза. Іноді можна зустріти червоні, зелені та сині варіанти для 4-6 місць.

З каталогу на нашому сайті можна вибрати різні по дизайну кубки та муляжі знаменитих нагород. Підстава їх може бути виконано з дерева, металу або пластику. Останній варіант буде найдешевшим.


Різні фігурки також можуть служити нагородою спортсменові. Зазвичай вони виконуються з металу, дерева або скла, але є і пластикові варіанти.


Яким би не було нагородну обладнання, воно повинно бути акуратно і якісно виконано. Щоб зовнішній вигляд довго нагадував спортсмену про досягнуті результати.


Нужен совет?

Если вам сложно определиться с выбором, напишите нам на почту

Задать вопрос

Помочь найти?

Если вы не нашли то, что искали, воспользуйтесь поиском по магазину

Новинки

Новые поступление магазина
уже представлено на сайте!

Смотреть новинки

Последние