Перчатки для фитнеса и атлетики
Рукавички для фітнесу - комфорт і безпеку
Широке поширення спорту і здорового способу життя принесло ефект, який видно неозброєним оком - люди різного віку штурмують спортивні зали, а фітнес-клуби, створені практично на кожному розі, вже нікого не дивують. Все більша кількість людей, які регулярно займаються спортом, і, якщо ви хочете до них приєднатися, то слід потурбуватися про відповідну екіпіровку, в тому числі про рукавички для фітнесу.
Як вибрати і купити рукавички для фітнесу, жіночі та чоловічі?
Зайшовши в спортзал, можна відразу виділити дві групи людей - одні займаються в рукавичках, інші без них. Цікаво, що друга група це, як правило, новачки. Вони вважають, що достатньо носити звичайну спортивну екіпіровку - кросівки, шорти і футболку. Проте якщо будь-які вправи виконуються руками, варто подбати про те щоб вони були захищені і надіти рукавички.
Руки - це свого роду візитна картка успішної людини, причому твердження актуальне і для жінок, і для чоловіків. Нікому не хочеться, щоб вони були покриті саднами і грубими мозолями, поява яких майже неминуче в результаті систематичних тренувань.
Під час виконання вправ шкіра піддається мікротравм, навіть якщо ви просто тримайтеся за «кермо» велотренажера, і через деякий час утворюються мозолі. При роботі зі спортивними снарядами до мозолів додається ймовірність отримання травми. Уникнути подібних «принад» можна просто надівши рукавички. До того ж вони безумовно покращать хват за гриф штанги або рукоятки тренажерів.
Вибираючи рукавички потрібно звернути увагу на наступне:
Матеріал - при виготовленні рукавичок для фітнесу використовують шкіру або синтетичні матеріали (поліестер, полівінілхлорид, неопрен), також є комбіновані моделі: низ (долоню) - шкіряний, а тильна сторона - з синтетики. Шкіряні варіанти традиційно вважаються більш міцними, однак якщо врахувати рівень сучасних технологій виробництва синтетичних матеріалів, то така думка досить спірно, тому краще керуватися особистими уподобаннями.
Додатковий захист - в деяких моделях передбачені широкі манжети, які фіксують зап'ястя, зводячи ризик розтягування до мінімуму, і посилені вставки на долонях, які знижують тиск на долоню. Як правило, такі рукавички призначені для тренувань зі значними вагами.
Розмір - рукавички не повинні бути занадто вільними або навпаки обтягують. Підібрати свій розмір можна наступним чином - виміряти обхват долоні на рівні кісточок і співвіднести отриманий результат з таблицею розмірів.
Обхват долоні, см 17,8 20,3 22,9 25,4 27,9
Розмір S M L XL XXL
Оскільки у різних виробників розміри можуть дещо відрізнятися, то при замовленні рукавичок бажано проконсультуватися з нашими менеджерами.
Широкий вибір моделей може спочатку трохи заплутати початківця спортсмена, проте насправді все просто. Якщо передбачаються тренування з обтяженнями, то бажано придбати рукавички з фіксатором зап'ястя і підкріпленнями на долоні. Для вправ зі своєю вагою або з гімнастичними снарядами (палиця, еспандер) досить легких рукавичок із застібкою на зап'ястя.
За гендерною ознакою рукавички розрізняються зовнішнім виглядом - чоловічі лаконічніше і більше за розміром.
Вартість рукавичок для фітнесу
І ті, хто постійно займається в спортзалі, і ті, хто тільки вирішив зайнятися собою (з 1 січня, з наступного понеділка, «відразу як здам квартальний звіт»), зазвичай стикаються з певними витратами (взуття, одяг, абонемент, спортивне харчування ). Тому бажання на чому-небудь заощадити цілком зрозуміло. Однак рукавички це не той елемент, за рахунок якого варто проявляти ощадливість, а з огляду на їх невисоку ціну, це просто недоцільно.
Помочь найти?
Если вы не нашли то, что искали, воспользуйтесь поиском по магазину
Последние