Перчатки для фитнеса и атлетики

Перчатки для фитнеса и атлетики

Рукавички для фітнесу - комфорт і безпеку

Широке поширення спорту і здорового способу життя принесло ефект, який видно неозброєним оком - люди різного віку штурмують спортивні зали, а фітнес-клуби, створені практично на кожному розі, вже нікого не дивують. Все більша кількість людей, які регулярно займаються спортом, і, якщо ви хочете до них приєднатися, то слід потурбуватися про відповідну екіпіровку, в тому числі про рукавички для фітнесу.

Як вибрати і купити рукавички для фітнесу, жіночі та чоловічі?

Зайшовши в спортзал, можна відразу виділити дві групи людей - одні займаються в рукавичках, інші без них. Цікаво, що друга група це, як правило, новачки. Вони вважають, що достатньо носити звичайну спортивну екіпіровку - кросівки, шорти і футболку. Проте якщо будь-які вправи виконуються руками, варто подбати про те щоб вони були захищені і надіти рукавички.

Руки - це свого роду візитна картка успішної людини, причому твердження актуальне і для жінок, і для чоловіків. Нікому не хочеться, щоб вони були покриті саднами і грубими мозолями, поява яких майже неминуче в результаті систематичних тренувань.

Під час виконання вправ шкіра піддається мікротравм, навіть якщо ви просто тримайтеся за «кермо» велотренажера, і через деякий час утворюються мозолі. При роботі зі спортивними снарядами до мозолів додається ймовірність отримання травми. Уникнути подібних «принад» можна просто надівши рукавички. До того ж вони безумовно покращать хват за гриф штанги або рукоятки тренажерів.

Вибираючи рукавички потрібно звернути увагу на наступне:

Матеріал - при виготовленні рукавичок для фітнесу використовують шкіру або синтетичні матеріали (поліестер, полівінілхлорид, неопрен), також є комбіновані моделі: низ (долоню) - шкіряний, а тильна сторона - з синтетики. Шкіряні варіанти традиційно вважаються більш міцними, однак якщо врахувати рівень сучасних технологій виробництва синтетичних матеріалів, то така думка досить спірно, тому краще керуватися особистими уподобаннями.

Додатковий захист - в деяких моделях передбачені широкі манжети, які фіксують зап'ястя, зводячи ризик розтягування до мінімуму, і посилені вставки на долонях, які знижують тиск на долоню. Як правило, такі рукавички призначені для тренувань зі значними вагами.

Розмір - рукавички не повинні бути занадто вільними або навпаки обтягують. Підібрати свій розмір можна наступним чином - виміряти обхват долоні на рівні кісточок і співвіднести отриманий результат з таблицею розмірів.

Обхват долоні, см   17,8  20,3  22,9  25,4  27,9

 Розмір                            S   M   L   XL    XXL

Оскільки у різних виробників розміри можуть дещо відрізнятися, то при замовленні рукавичок бажано проконсультуватися з нашими менеджерами.

Широкий вибір моделей може спочатку трохи заплутати початківця спортсмена, проте насправді все просто. Якщо передбачаються тренування з обтяженнями, то бажано придбати рукавички з фіксатором зап'ястя і підкріпленнями на долоні. Для вправ зі своєю вагою або з гімнастичними снарядами (палиця, еспандер) досить легких рукавичок із застібкою на зап'ястя.

За гендерною ознакою рукавички розрізняються зовнішнім виглядом - чоловічі лаконічніше і більше за розміром.

Вартість рукавичок для фітнесу

І ті, хто постійно займається в спортзалі, і ті, хто тільки вирішив зайнятися собою (з 1 січня, з наступного понеділка, «відразу як здам квартальний звіт»), зазвичай стикаються з певними витратами (взуття, одяг, абонемент, спортивне харчування ). Тому бажання на чому-небудь заощадити цілком зрозуміло. Однак рукавички це не той елемент, за рахунок якого варто проявляти ощадливість, а з огляду на їх невисоку ціну, це просто недоцільно.


Перчатки велосипедные велоперчатки MADBIKE SK-01 S-XL цвета в ассортименте
173грн
На складе Код товара: SK-01
Перчатки велосипедные велоперчатки MADBIKE SK-01 S-XL цвета в ассортименте.Велоперчатки с открытыми пальцами MADBIKE SK-01 размер S-XL цвета в ассортименте..
Перчатки велосипедные велоперчатки MADBIKE SK-06 S-XL цвета в ассортименте
212грн
На складе Код товара: SK-06
Перчатки велосипедные велоперчатки MADBIKE SK-06 S-XL цвета в ассортименте.Велоперчатки с открытыми пальцами MADBIKE SK-06 размер S-XL цвета в ассортименте..
Перчатки велосипедные велоперчатки SCOYCO BG08 S-XXL цвета в ассортименте
262грн
На складе Код товара: BG08
Перчатки велосипедные велоперчатки SCOYCO BG08 S-XXL цвета в ассортименте.Материал: полиэстер PL, поливинилхлорид PVC. Особенности: открытые пальцы. Размер: S/18-19 см. Крепление: липучки. Цвет: синий. Назначение: аэробные и анаэробные виды спорта...
Перчатки велосипедные велоперчатки SCOYCO ВG02 S-XXL цвета в ассортимента
186грн
На складе Код товара: BG02
Перчатки велосипедные велоперчатки SCOYCO ВG02 S-XXL цвета в ассортимента.Материал: полиэстер, эластан, поливинилхлорид. Размер/охват ладони, см: S/18-19, M/20-22, L/23-24, XL/25-27, XXL/28-29. Цвет: голубой, красный, серый, бежевый, чёрный. Назнач..
Перчатки велосипедные велоперчатки SCOYCO ВG03 S-XXL цвета в ассортименте
223грн
На складе Код товара: BG03
Перчатки велосипедные велоперчатки SCOYCO ВG03 S-XXL цвета в ассортименте.Материал: полиэстер, эластан, поливинилхлорид. Размер/охват ладони, см: S/18-19, M/20-22, L/23-24, XL/25-27, XXL/28-29. Цвет: красный, чёрный, синий, жёлтый. Назначение: для ..
Перчатки велосипедные велоперчатки SCOYCO ВG06 S-L цвета в ассортименте
186грн
На складе Код товара: BG06
Перчатки велосипедные велоперчатки SCOYCO ВG06 S-L цвета в ассортименте.Материал: полиэстер, эластан, поливинилхлорид. Размер/охват ладони, см: S/18-19, M/20-22, L/23-24. Цвет: красный, чёрный, синий. Назначение: для улучшения хвата._x000D_ Хотите ..
Перчатки велосипедные велоперчатки SCOYCO ВG13 S-XXL цвета в ассортименте
262грн
На складе Код товара: BG13
Перчатки велосипедные велоперчатки SCOYCO ВG13 S-XXL цвета в ассортименте.Материал: полиэстер, эластан, поливинилхлорид. Размер/охват ладони, см: S/18-19, M/20-22, L/23-24, XL/25-27, XXL/28-29. Цвет: красный, серый, синий. Назначение: для улучшения..
Перчатки велосипедные велоперчатки SCOYCO ВG14 S-XXL цвета в ассортименте
201грн
На складе Код товара: BG14
Перчатки велосипедные велоперчатки SCOYCO ВG14 S-XXL цвета в ассортименте.Материал: полиэстер PL, поливинилхлорид PVC, лайкра. Особенности: открытые пальцы. Размер: S/18-19 см, М/20-22 см, L/23-24 см, XL/25-27 см, ХХL/больше 27 см. Крепление: липуч..
Перчатки для йоги и пилатеса S-Trade FI-8205 цвета в ассортименте
56грн
На складе Код товара: FI-8205
Перчатки для йоги и пилатеса S-Trade FI-8205 цвета в ассортименте.Призначення: Призначені для кращого зчеплення з поверхнею килимкаМатеріал: Бавовна, поліестер..
Перчатки для йоги и пилатеса S-Trade FI-8367 цвета в ассортименте
113грн
На складе Код товара: FI-8367
Перчатки для йоги и пилатеса S-Trade FI-8367 цвета в ассортименте.Призначення: Призначені для кращого зчеплення з поверхнею килимкаМатеріал: Бавовна, поліестер..
Перчатки для кроссфита и воркаута кожаные MATSA SPORT WorkOut BC-0004 S-XXL черный
36грн
На складе Код товара: BC-0004
Перчатки для кроссфита и воркаута кожаные MATSA SPORT WorkOut BC-0004 S-XXL черный.Призначення: призначені для збереження рук від пошкоджень під час занять спортомМатеріал: Шкіра..
Перчатки для кроссфита и воркаута мужские UAR WorkOut BC-2428 размер S-XL черный-салатовый
229грн
На складе Код товара: BC-2428
Перчатки для кроссфита и воркаута мужские UAR WorkOut BC-2428 размер S-XL черный-салатовый.Призначення: призначені для збереження рук від пошкоджень під час занять спортомМатеріал: Поліестер, нейлон..
Перчатки для кроссфита и воркаута мужские UAR WorkOut BC-6305 размер M-XL цвета в ассортименте
199грн
На складе Код товара: BC-6305
Перчатки для кроссфита и воркаута мужские UAR WorkOut BC-6305 размер M-XL цвета в ассортименте.Призначення: призначені для збереження рук від пошкоджень під час занять спортомМатеріал: Поліестер, нейлон..
Перчатки для тяжелой атлетики UAR BC-2427 S-XL черный-желтый
278грн
На складе Код товара: BC-2427
Перчатки для тяжелой атлетики UAR BC-2427 S-XL черный-желтый.Призначення: призначені для збереження рук від пошкоджень під час занять спортомМатеріал: Поліестер, нейлон..
Перчатки для фитнеca FITNESS BASICS BC-893 S-XL цвета в ассортименте
74грн
На складе Код товара: BC-893
Перчатки для фитнеca FITNESS BASICS BC-893 S-XL цвета в ассортименте.Материал: неопрен. Особенности: открытые пальцы. Размер/обхват ладони: S/18-19 см, М/20-22 см, L/23-24 см, XL/25-27 см. Крепление: липучки. Цвет: черный-розовый. Назначение: силов..
Показано с 1 по 15 из 70 (всего 5 страниц)

Нужен совет?

Если вам сложно определиться с выбором, напишите нам на почту

Задать вопрос

Помочь найти?

Если вы не нашли то, что искали, воспользуйтесь поиском по магазину

Новинки

Новые поступление магазина
уже представлено на сайте!

Смотреть новинки

Последние