Моточерепахи
Яку купити моточеропаху
Моточерепахи, поряд із шоломами, є одним із основних елементів захисту. Існує багато модифікацій від різних виробників. Однак у побуті моточерепахи поділяють на два типи:
Шосейні моделі – складаються з окремих елементів (протекторів), що захищають грудну клітину, спину (хребет), плечі, лікті та передпліччя. Деякі моделі можуть бути доповнені знімними елементами, що регулюються по висоті для захисту ключиці. Протектори поміщаються на сітчастий матеріал, що дихає, який забезпечує максимальний комфорт під час водіння. Вся конструкція протектора призначена для того, щоб забезпечити безпеку та комфорт. Завдяки еластичним ременям розмір можна регулювати відповідно до анатомії тіла.
Кросові моделі - по суті, панцир, елементи з міцного пластику захищають грудну клітину, живіт, спину, плечі і ключиці. Налокітники відстібаються. Протектори з'єднані за допомогою лямок, що дає більшу жорсткість кріплень при більшій свободі рухів.
Вважається, що шосейні моделі призначені для легких падінь у процесі їзди та подальшого ковзання. Кросові моделі захистять, навіть якщо за вами проїдуть у стартовому завалі на кросі.
До моточерпах можна умовно віднести різні окремі захисні елементи для тіла:
захист спини – оберігає спину від ударів, сприяє стабілізації хребта, знімає напругу;
захисний жилет – захищає грудну клітину та спину, забезпечує хребту підтримку;
захисний пояс - підтримує м'язи кора, захищає низ спини та нирки.
Всі ці мотозахисту хороші щодо спокійних поїздок на далекі відстані. На великих швидкостях та на кросі їх недостатньо.
Вибираючи моточеропаху, потрібно визначитися зі сферою її застосування. Для занять мотокросом вибирайте панцир. Якщо ви любитель швидкісних трас – краще вибрати шосейну модель. Шанувальники мототуризму можуть обмежитися захистом спини. У будь-якому випадку купити захист черепаха буде не зайвим.
Помочь найти?
Если вы не нашли то, что искали, воспользуйтесь поиском по магазину
Последние