Мотозащита
Наколінники та налокітники
При падінні більшу частину енергії від удару приймають він коліна і лікті. Ось чому поряд із купівлею шолома варто потурбуватися про купівлю наколінників та налокітників. Вони виготовлені з полімерів, ABS та твердого термопластику, мають м'яку підкладку всередині. Як правило, передбачена вентиляція, щоб ефективно розсіювати тепло та вологу. Вони мають схожу конструкцію, розглянути яку можна з прикладу наколінників, розділених дві групи.
Шарнірні – щитки з'єднані у вигляді шарнірів, що забезпечує суглобам рухливість. До того ж шарнірний наколінник глибший, що додатково захищає коліно з обох боків.
Звичайні - легше, простіше і дешевше за шарнірні. Відсутність шарніра дещо знижує їхню рухливість, з іншого боку – менша вага та розміри дозволяють одягати їх під будь-які штани.
Наколінники зазвичай захищають колінний/ліктьовий суглоб, але переважно моделі, що захищають також і гомілку/передпліччя. Налокотники зазвичай йдуть у комплекті з наколінниками і мають таку саму конструкцію.
Слід пам'ятати, що мотозахист призначений для носіння під одягом, тобто поверх захисту потрібно одягати мотокуртку та мотоштани (джинси). Неприкритий одягом мотозахист у момент падіння просто провертається, відкриваючи лікті чи коліна. Недоцільно купити захист мотоцикліста, щоб показати який ви «стильний».
Помочь найти?
Если вы не нашли то, что искали, воспользуйтесь поиском по магазину
Последние